Spis kanałow

Głowne:   MaxTV1   MaxTV2   MaxTV3   MaxTV4   FrTV   TVP   DzTV  

Bez limitów:   Canal+   C+Family   C+Family2   C+Sport   Eurosport   Eurosport2   HBO   Maidan LIVE   Nsport   Polsat   Polsat Sport   TVN   TVN24   TVP1   TVP2   TVP Sport

Z limitami:   AXN   BBC Knowledge   Discovery Channel   TVN Turbo    TVP1   TVP2   TVP Info   TVP Sport

Inne:   Pl-Sport1   Pl-Sport2   Pl-Sport3   Pl-Sport4   Active1   Active2   Active3   Active4

Zagraniczne:   Bt1   Bt2   Eurosport ENG   Eurorspor2 ENG   Skysport1   Skysport2   Skysport3   Skysport4   Skysport F1   Sport1   SportTV1   SportTV2   SuperTenis   Bein4

VLC:   TVP1   TVP2   TVP Sport1   TVP Sport2   TVP Info   TVP Parlament

Pozostałe transmisji   Pirlo1   Pirlo2   Pirlo3   Pirlo4   Pirlo5   Pirlo6   Pirlo7   Pirlo8

Max TV (Nie wysyłaj SMSÓW, usługa NIE DZIAŁA!

Przydatne

mecze na żywo

Musicroom

-->RAMÓWKA  MAXTV<--   -->Livesports.pl<--    -->Sport w TV<--   -->Liga Typera<--    -->LSHunter<--  -->TVMECZ<--  -->Livelooker<-- 

Ramówka

Sobota 19.04

08:00 Formuła 1: Grand Prix Chin - sesja kwalifikacyjna MaxTV1 Polsat Sport
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień Eurosport
11:00 Tenis: Puchar Federacji: Hiszpania - Polska - 1. mecz singlowy TVP Sport Pl-Sport2 Max2
12:25 Polska 1. liga: Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów MaxTV3 Pl-Sport3
13:00 Premier League Preview - magazyn piłkarski PREMIERA MaxTV1
13:00 Tenis: Puchar Federacji: Czechy - Włochy C+Family
13:00 Tenis: Puchar Federacji: Hiszpania - Polska - 2. mecz singlowy TVP Sport Pl-Sport2
13:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 1. mecz półfinałowy Polsat Sport
13:40 Liga angielska: Tottenham Hotspur - Fulham Londyn MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1 Pirlo1
14:00 Wyścigi samochodowe: Auto GP - wyścig w Le Castellet Eurosport
14:55 Liga włoska: SSC Napoli - Udinese Calcio MaxTV3 Pl-Sport3
14:55 Liga włoska: AC Parma - Inter Mediolan C+Family2 Pirlo3
15:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 2. mecz półfinałowy Polsat Sport
15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - kwalifikacje w Le Castellet Eurosport
15:30 Liga niemiecka: Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 MaxTV2 Pl-Sport2
16:00 Osasuna - Valencia Pirlo1
16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień Eurosport
16:20 Rugby: Mistrzostwa Europy do lat 18 - mecz finałowy TVP Sport
16:25 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - MKB Veszprém KC MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
17:55 Puchar Holandii - mecz finałowy: PEC Zwolle - Ajax Amsterdam MaxTV3 Polsat Sport Pl-Sport2
18:25 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: RK Metalurg Skopje - THW Kiel Nsport
18:25 Liga angielska: Chelsea Londyn - Sunderland AFC MaxTV1 C+SportPl-Sport1
18:30 Juventus - Bologna Pirlo3
19:15 Polska 1. liga: Miedź Legnica - Arka Gdynia Pl-Sport3
19:55 Liga hiszpańska: Real Sociedad - Espanyol Barcelona MaxTV2 C+Family2 Pl-Sport2
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień Eurosport
20:55 Puchar Ligi Francuskiej - mecz finałowy: Olympique Lyon - Paris Saint - Germain MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
20:55 Liga włoska: ACF Fiorentina - AS Roma MaxTV3 Nsport
21:00 NBA: mecz fazy play-off C+Family
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 1. dzień Eurosport
23:15 Premier League+ - magazyn ligi angielskiej PREMIERA MaxTV1

Niedziela 20.04

07:00 Futbol australijski: Australian Football League: Melbourne FC - Gold Coast Suns Eurosport2
09:00 Formuła 1: Grand Prix Chin - wyścig MaxTV3 Polsat Sport Pl-Sport1
11:00 Hokej na trawie: Europejska liga hokeja - mecz półfinałowy Eurosport2
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień Eurosport
11:00 Tenis: Puchar Federacji: Hiszpania - Polska - 3. mecz singlowy TVP Sport Pl-Sport2
11:30 Cafe Futbol - magazyn piłkarski MaxTV3 Polsat Sport Pl-Sport1
12:00 Tenis: Puchar Federacji: Czechy - Włochy C+Family
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień Eurosport2
12:55 Liga angielska: Norwich City - Liverpool FC MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - 1. wyścig w Le Castellet Eurosport
13:10 Tenis: Puchar Federacji: Hiszpania - Polska - 4. mecz singlowy TVP Sport Pl-Sport2
14:00 Kolarstwo: Wyścig Amstel Gold Race Eurosport
14:00 Wyścigi endurance: Mistrzostwa Świata w Silverstone - sporty motorowe inne Eurosport2
15:00 Liga angielska: Hull City - Arsenal Londyn MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
15:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - mecz finałowy MaxTV3 Polsat Sport
15:20 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IB w Wilnie: Polska - Rumunia TVP Sport
15:30 Liga niemiecka: FC Norymberga - Bayer Leverkusen MaxTV4 Eurosport2
17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - 2. wyścig w Le Castellet Eurosport
17:05 Liga angielska: Everton FC - Manchester United MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
17:30 Liga niemiecka: VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen MaxTV4 Eurosport2
18:00 Wyścigi endurance: Mistrzostwa Świata w Silverstone - sporty motorowe inne Eurosport
18:30 Żużel: Enea Ekstraliga: Stal Gorzów Wielkopolski - FOGO Unia Leszno MaxTV2 Nsport Pl-Sport2
19:10 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona MaxTV3 C+Family2
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień Eurosport
20:55 Liga hiszpańska: FC Barcelona - Athletic Bilbao MaxTV1 MaxTV2 C+Sport Pl-Sport1
20:55 Liga francuska: Olympique Marsylia - LOSC Lille MaxTV3 C+Family2 Pl-Sport3
21:00 NBA: mecz fazy play-off C+Family Pl-Sport2
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 2. dzień Eurosport
23:00 Premiera: Sport+ - magazyn sportowy MaxTV1 Pl-Sport1
23:00 Warsaw Shore S02E01 MaxTV3

Poniedziałek 21.04

02:00 NBA: Chicago Bulls - Washington Wizards Pl-Sport1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport Eurosport2
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport
13:45 Żużel - Nice Polska Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz Pl-Sport1 TVP Sport
14:30 Hokej na trawie: Europejska liga hokeja - mecz finałowy Eurosport2
14:55 Piłka nożna: mecz ku czci ofiar tragedii na Hillsborough Polsat Sport
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport
16:00 Żużel - Enea Ekstraliga: KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra MaxTV2 Pl-Sport1 Nsport
16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport2
18:45 Żużel - Enea Ekstraliga: Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław MaxTV2 Pl-Sport1 Nsport
18:50 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IB w Wilnie: Polska - Litwa TVP Sport
18:55 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: SG Flensburg - Handewitt - RK Vardar Skopje MaxTV1
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport
20:55 Liga angielska: Manchester City - West Bromwich Albion MaxTV1 Pl-Sport2 C+Sport
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport
22:00 Enea Ekstraliga - magazyn żużlowy MaxTV2 Pl-Sport1 Nsport
22:15 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 3. dzień Eurosport2
23:00 CANAL+ KO: Sporty walki: MMA Bellator 117 MaxTV1

Wtorek 22.04

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport Eurosport2
12:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 1. rundy MaxTV1 TVP Sport
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport
14:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 1. rundy TVP Sport
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport Eurosport2
16:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 1. rundy TVP Sport
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport
18:00 PlusLiga: mecz finałowy fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Polsat Sport
18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport Eurosport2
20:40 Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Atletico Madryt - Chelsea Londyn MaxTV1 C+Sport
21:00 Magazyn Liga Polsat Sport
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 4. dzień Eurosport

Środa 23.04

11:50 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IB w Wilnie: Polska - Holandia MaxTV3 TVP Sport
14:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy MaxTV3 TVP Sport
16:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy TVP Sport
18:30 Polska 1. liga: Arka Gdynia - Górnik Łęczna MaxTV3
20:40 Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Real Madryt - Bayern Monachium MaxTV1 MaxTV2

Czwartek 24.04

21:00 Liga Europejska - rewanżowy mecz półfinałowy: Benfica Lizbona - Juventus Turyn MaxTV1
21:00 Liga Europejska - rewanżowy mecz półfinałowy: Sevilla FC - Valencia CF MaxTV2