Spis kanałow

Głowne:   MaxTV1   MaxTV2   MaxTV3   MaxTV4   FrTV   TVP   DzTV  

Bez limitów:   Canal+   C+Family   C+Family2   C+Sport   Eurosport   Eurosport2   HBO   Maidan LIVE   Nsport   Polsat   Polsat Sport   TVN   TVN24   TVP1   TVP2   TVP Sport

Z limitami:   AXN   BBC Knowledge   Discovery Channel   TVN Turbo    TVP1   TVP2   TVP Info   TVP Sport

Inne:   Pl-Sport1   Pl-Sport2   Pl-Sport3   Pl-Sport4   Active1   Active2   Active3   Active4

Zagraniczne:   Bt1   Bt2   Eurosport ENG   Eurorspor2 ENG   Skysport1   Skysport2   Skysport3   Skysport4   Skysport F1   Sport1   SportTV1   SportTV2   SuperTenis   Bein4

VLC:   TVP1   TVP2   TVP Sport1   TVP Sport2   TVP Info   TVP Parlament

Pozostałe transmisji   Pirlo1   Pirlo2   Pirlo3   Pirlo4   Pirlo5   Pirlo6   Pirlo7   Pirlo8

Max TV (Nie wysyłaj SMSÓW, usługa NIE DZIAŁA!

Przydatne

mecze na żywo

Musicroom

-->RAMÓWKA  MAXTV<--   -->Livesports.pl<--    -->Sport w TV<--   -->Liga Typera<--    -->LSHunter<--  -->TVMECZ<--  -->Livelooker<-- 

Ramówka

Wtorek 15.04

17:15 Puchar Polski - rewanżowy mecz półfinałowy: Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok LIVE MaxTV1 Pl-Sport1
18:15 Piłka nożna - mecz towarzyski drużyn do lat 20: Niemcy - Włochy Eurosport
20:00 Premier League World - magazyn ligi angielskiej MaxTV1
20:20 Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg LIVE MaxTV2 Pl-Sport1
20:40 Liga angielska: Arsenal Londyn - West Ham United LIVE MaxTV1 C+Sport Pl-Sport2
22:55 Gangster Squad. Pogromcy mafii - dramat gangsterski MaxTV1

Środa 16.04

00:45 Basket+ - newsy sportowe MaxTV1
01:00 Premier League - magazyn ligi angielskiej MaxTV1
02:00 Koszykówka mężczyzn: NBA: Brooklyn Nets - New York Knicks LIVE MaxTV1 C+Sport Pl-Sport1
04:45 Sport bez fikcji: Akademia Trenera MaxTV1
05:30 Muzyka - program muzyczny MaxTV1
07:00 Liga angielska: Swansea City - Chelsea Londyn MaxTV1
09:10 Magazyn Liga MaxTV1
10:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 2. rundy LIVE MaxTV1 Polsat Sport
14:55 Liga rosyjska: Metalurg Donieck - Czornomorec Odessa Pl-Sport1
18:15 Puchar Polski - rewanżowy mecz półfinałowy: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin LIVE MaxTV1 Pl-Sport1
19:00 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów Polsat Sport
20:20 Puchar Niemiec: Bayern Monachium - FC Kaiserslautern Pl-Sport2
20:40 Liga angielska: Manchester City - Sunderland AFC LIVE MaxTV1 C+Sport Pl-Sport3
21:00 Puchar Hiszpanii - mecz finałowy: FC Barcelona - Real Madryt LIVE MaxTV1 TVP Sport Pl-Sport1
22:45 Infiltrator - film sensacyjny MaxTV1

Czwartek 17.04

00:40 Movie 43 - komedia MaxTV1
02:15 Drogówka - dramat kryminalny MaxTV1
04:15 Idol - film obyczajowy MaxTV1
06:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy MaxTV1
07:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny MaxTV1
07:30 Nie przegap - magazyn filmowy MaxTV1
07:40 Łapu-capu - magazyn MaxTV1
07:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy MaxTV1
08:15 Smuga cienia - dramat obyczajowy MaxTV1
10:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - mecze 1/8 finału LIVE MaxTV1 Polsat Sport
16:30 Hokej na trawie: Europejska liga hokeja - mecz 1/8 finału: Waterloo Ducks HC - Beeston HC Eurosport2
17:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off LIVE MaxTV1 Polsat Sport
20:30 Liga niemiecka: Eintracht Frankfurt - Hannover 96 Eurosport2
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off LIVE MaxTV1 Polsat Sport
23:00 Boks: 31. Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma MaxTV1

Piątek 18.04

00:00 Boks: Gala w Esbjergu - waga ciężka: David Price - Ondrej Pala; waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Stjepan Vugdelija MaxTV1
01:00 Polska 2014 - magazyn siatkarski MaxTV1
06:10 Formuła 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa MaxTV1
08:00 Formuła 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa LIVE MaxTV1 Polsat Sport
10:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo - 1. mecz ćwierćfinałowy LIVE MaxTV1 Polsat Sport
16:30 Hokej na trawie: Europejska liga hokeja - mecz ćwierćfinałowy Eurosport2
19:00 Hokej na trawie: Europejska liga hokeja - mecz ćwierćfinałowy Eurosport2
19:30 Basket+ - newsy sportowe PREMIERA MaxTV1
19:50 Koszykówka mężczyzn: NBA Action - magazyn sportowy MaxTV1
20:25 Liga francuska: AS Saint-Etinne - Stade Rennes LIVE MaxTV1 C+Sport
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski PREMIERA MaxTV1
23:00 poTURBOwani: Chevrolet impala 2014 PREMIERA MaxTV1